Agent ma zawsze lepszego

Faceci non stop muszą zmieniać sprzęt fotograficzny, żenadą dla nich jest robienie zdjęć komórką, skoro na półkach sklepowych są najnowsze, najlepsze aparaty cyfrowe.

Co takiego jest w małym

aparacie komórkowym

złe, że nie można na bieżąco utrwalać wszystkiego dookoła? Kobieta często fotografuje to, co musiałaby zapisać: godziny otwarcia różnych punktów usług i sprzedaży, zdjęcia kotka pieska i dziecka. Liścia w parku, ukochanego i wiele innych fantastycznych momentów, które byłby blisko kobiety. Dla niej noszenie

aparatu

za cenę powyżej 2 tysięcy złotych i szukanie okazji do sfotografowania jest marnowaniem czasu, a specjalne momenty mogą nie nadejść. Tylko ulice, domy i zabytki stoją i czekają, a nawet super szybkie samochody potrafią odjechać, zanim ustawi się sobie wszystkie parametry w aparacie cyfrowym.

Aparaty już teraz jak dzieli się na amatorskie i profesjonalne, takie, które pracują na siebie i takie, które czekają tylko na ruch użytkownika. Taki podział, bo nie uogólnia różnych sytuacji, w których mógłby być wykorzystany.

Jednym z nich są sesje zdjęciowe, śluby i wesela, rodzinne uroczystości: chrzciny, komunie, bierzmowania, a także wiele innych sesji, które nadają naszemu życiu smaczku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *