Karta dla agenta

Karta do aparatu zawsze jest za mała. Pojemność, która jeszcze wczoraj była dla nas kosmiczna, okazuje się za mała ze zderzeniem naszych zapotrzebowań. kiedy my zrobiliśmy tyle zdjęć i nakręciliśmy tyle filmów?

Nie każdy aparat może bez końca przyjmować pojemności kart SD w swoje wnętrze. Czasem już producenci ograniczają swoje możliwości do 2GB, 4GB lub 16GB. Bywa, że nie ma tych ograniczeń i 32 GB lub więcej jest obsługiwane przez nasz aparat. W telefonach komórkowych częściej są to mniejsze pojemności. Ale też jakość czy filmów nie jest porównywalna do tych profesjonalnych aparatów. Zdjęcia wyglądają jak z reklam telewizyjnych lub folderów turystycznych. Jesteśmy przy używaniu tych aparatów pod wrażeniem ujęcia tematu, jakości, parametrów i wizji fotografa.
Bywa i to nawet często, ze karta sama potrafi się sformatować, kiedy jest przepełniona, należy wcześniej zgrać na dysk twardy zawartość takiej karty, aby uniknąć silnego rozczarowania.Są pewne pliki tymczasowe, które uległy uszkodzeniu i możliwość wykonania mirroru jest najlepszym wyjściem z patowej sytuacji.Karta czasem mówi: Good Bye! I wtedy nic już jej nie uratuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *