Brak u agenta

Samsung pomyślał o tych, którym zależy na tej funkcji, a którzy nie potrzebują dużej lustrzanki z jeszcze większą torbą, tylko małego, zgrabnego i poręcznego kompaktu. Takie są właśnie nowe aparaty Samsung. Duży zoom zamknięty w obudowie o grubości zaledwie 2,5 cm to główne cechy modeli WB700, WB210 i PL210.

Rekordzista w tej kategorii to model WB700, którego obiektyw posiada aż osiemnastokrotny zoom optyczny. Dzięki takim aparatom sfotografujesz oddaloną od brzegu żaglówkę na tle zachodzącego słońca czy koncert ulubionego zespołu stojąc daleko od sceny. Rozmyte zdjęcia również przestają być zmartwieniem – ich ostrość zapewnia podwójna stabilizacja obrazu.

Dodatkowo aparat WB210 pozwala też na wykonanie pięknej panoramy czy zdjęć w małym pomieszczeniu dzięki trybowi superszerokokątnemu. Obsługę i nawigację poprzez wszystkie funkcje tego modelu ułatwia dotykowy ekran – zupełnie jak w smartfonie. Użyteczność i ergonomia to słowa, które najlepiej opisują tą serię urządzeń.

Taki aparat fotograficzny jest idealny dla każdego zawodowca, w tym agenta czy szpiega. Ale o czym my piszemy? skoro detektywem dziś może zostać każdy kto ma sposobność, aby zdobyć dane, zdjęcia, informacje, wystarczy tylko wtopić się w tłum, sytuację czy samemu być nie rozpoznanym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *